Студентська сторінка

Студентська сторінка

Результати конкурсу імені П.Яцика 2009 року

НЕСПЕЦІАЛЬНІ ФАКУЛЬТЕТИ

№ п/п

Прізвище, імя учасника

Ф-т, курс, група

Позначка про реєстрацію

Донецький національний університет

1.

Личковаха Катерина

економічний ф-т, 1 курс

12 місце, 25,5 б., грамота

2.

Садекова Аліса

економічний ф-т, 1 курс

ІІ місце, 34 б.

Донецький інститут туристичного бізнесу

3.

Дегтяренко Тарас Валерійович

ф-т менеджменту, спец. менеджмент організацій, 1 курс

ІІІ місце, 33 б.

4.

Гладкий Павло Олександрович

ф-т менеджменту, спец. менеджмент організацій, 1 курс

І місце, 40,5 б.

Донецький національний університет економіки і торгівлі

ім. Тугана-Барановського

5.

Морква Катерина Євгенівна

1 курс, гр. МО-09-В

6 місце, 30,5 б., грамота

6.

Мялічева Даря Федорівна

1 курс, гр. ГРС-08-Б

ІІІ місце, 32 б.

7.

Воробйова Яна Павлівна

1 курс, гр. МО-09-В

20 місце, 16,5 б.

Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка

8.

Дворцов Микола Олексійович

ф-т кримінальної міліції, 1 курс, 103 навчальний взвод

12 місце, 25,5 б.

9.

Ревва Аліна Вікторівна

ф-т права, 1 курс, 118 навчальна група

25 місце, 10,5 б.

Донецький національний технічний університет

10.

Загуменюк Юлія Миколаївна

ф-т КІТА, спец. телекомунікаційні системи та мережі, 4 курс, гр. ТКС - 06 б

12 місце, 25,5 б.

11.

Єрошкіна Даря Олексіївна

ф-т КІТА, спец. телекомунікаційні системи та мережі, 4 курс, гр. ТКС-06 б

 

11 місце, 26 б.

12.

Шумяцька Марія Олександрівна

ф-т ІГГ, спец. геоінформаційні системи, 2 курс, гр. ГІС-08

19 місце, 17,2 б.

13.

Черновська Ірина Вячеславівна

ф-т ІГГ, спец. землевпорядкування та кадастр, 2 курс, гр. ЗК-08 б

23 місце, 14 б.

Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання і спорту

14.

Унковський Віталій

1 курс, 15 група

18 місце, 20 б., грамота

15.

Пивоваров Володимир

1 курс, 15 група

20 місце, 16,5 б.

16.

Вовкодав Нікіта

1 курс, 16 група

10 місце, 26,8 б., грамота

 

Донецький інститут соціальної освіти

17.

Новодевічинська Руслана

ф-т філології, журналістики і перекладу, спец. переклад, 1 курс

23 місце, 14 б.

18.

Печерська Христина

ф-т філології, журналістики і перекладу, спец. переклад, 1 курс

15 місце, 23 б.

19.

Саєтова Олена

ф-т філології, журналістики і прекладу, спец. переклад, 1 курс

26 місце, 9,5 б.

Донбаська національна академія

будівництва і архітектури

20.

Кондрашова Даря Володимирівна

1 курс, гр. МБГ-15 а

21 місце, 15,5 б.

21.

Мухін Денис Євгенович

1 курс, гр. ВВ-41 б

22 місце, 14,3 б.

22.

Луцюк Олена Володимирівна

1 курс, гр. ТГВ-44 а

14 місце, 23,7 б., грамота

23.

Тинянських Віолетта Вікторівна

1 курс, гр. АР-33 б

7 місце, 30 б.

24.

Кривобокова Валерія Ігорівна

1 курс, гр. ТГВ-44 в

17 місце, 20,4 б.

25.

Бойко Альона Валеріївна

1 курс, гр. ПЕК-15

16 місце, 21 б.

Донецький інститут залізничного транспорту

26.

Луньов Євген Григорович

спец. залізничні споруди та колійне господарство, 1 курс

28 місце, 5,2 б.

27.

Коломоєц Леонід Олександрович

спец. автоматика і автоматизація на транспорті, 1 курс

24 місце, 12 б.

Донецький національний медичний університет ім. М.Горького

28.

Романенкова Яна Віталіївна

1 медичний факультет, 1 курс, 5 група

5 місце, 31,5 б.

29.

Савичун Антон Олегович

1 медичний факультет, 1 курс, 9 група

15 місце, 23 бали

Донецький державний університет управління

30.

Старчикова Яна Віталіївна

ф-т права і соціального управління, спец. правознавство, 2 курс, гр. П-08-1

9 місце, 29,5 б.

31.

Переверзєва Аліна Андріївна

ф-т менеджменту, спец. менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, 1 курс, гр. МЗД-09-02

4 місце, 32 б., грамота

32.

Турчак Антон Анатолійович

ф-т менеджменту, спец. менеджмент невиробничої сфери, 1 курс, гр. МНС-09-2

8 місце, 29,8 б.

Донецька філія Європейського університету

33.

Кійко Юлія Олександрівна

спец. фінанси і кредит, 1 курс

13 місце, 24 б.

34.

Кучеренко Ольга Сергіївна

спец. фінанси і кредит, 1 курс

27 місце, 7,3 б.

СПЕЦІАЛЬНІ ФАКУЛЬТЕТИ

 

Донецький національний університет

1.

 Кітаєва Тетяна Миколаївна

спец. прикладна лінгвістика, 5 курс, магістрант

7 місце, 18,2 б., грамота

2.

 Бардукова Ганна Олександрівна

спец. українська мова і література, 5 курс, магістрант

І місце, 39 б.

3.

Зубок Олена Олександрівна

спец. українська мова і література, 4 курс

5 місце, 24 б., грамота

Горлівський державний педагогічний

інститут іноземних мов

4.

Постнікова Тетяна Євгенівна

ф-т слов’янських і германських мов, спец. українська мова та література, російська мова та зарубіжна література, 5 курс, 508 а гр.

ІІІ місце, 30,6 б.

5.

Соловцова Олена Валеріївна

ф-т слов’янських і германських мов, спец. учитель української мови та літератури, англійської мови та зарубіжної літератури, 5 курс, 506 в гр.

ІІ місце, 38 б.

6.

Куценко Ігор Валерійович

ф-т слов’янських і германських мов, спец. учитель української мови та літератури, англійської мови та зарубіжної літератури, 5 курс, 506 б гр.

4 місце, 25,5 б., грамота

Донецький інститут соціальної освіти

7.

 Вілюжаніна Даря

ф-т філології, журналістики і перекладу, спец. українська мова та література. Психологія, 3 курс

8 місце, 14 б.

8.

Краснощок Євгенія

ф-т філології, журналістики і перекладу, спец. українська мова і література. Англійська мова, 4 курс

6 місце, 19,05 б.

9.

Бурбуліс Катерина

ф-т філології, журналістики і перекладу, спец. українська мова і література. Англійська мова, 4 курс

9 місце, 12 б.

10.

Портна Інна

ф-т філології, журналістики і перекладу, спец. українська мова і література. Англійська мова, 3 курс

10 місце, 9 балів

 


КОЛЕДЖІ, УЧИЛИЩА

І рівень

Костянтинівський індустріальний технікум ДВНЗ «ДонНТУ»

1.

Ленко Маргарита Вікторівна

спец. фінанси і кредит

ІІ місце, 22 б.

Донецьке училище культури

2.

Репкіна Катерина Леонідівна

гр. 1Т9, спец. хореографія

ІІІ місце, 21 б.

ДВНЗ «Макіївський політехнічний коледж»

3.

Сокира Юлія Олександрівна

гр. Б-13, спец. будівництво та експлуатація будівель і споруд

І місце, 24 б.

 

КОЛЕДЖІ, УЧИЛИЩА

ІІ рівень

Шахтарський технікум ДонНУЕТ

1.

Южаніна Валерія Сергіївна

3 курс, гр. БО 3/2

І місце, 27,5 б.

Донецьке училище культури

2.

Коваль Ганна Юріївна

гр. 2Б-9, спец. бібліотечна справа

ІІ місце, 26 б.

Донецький державний технікум економіки і хімічних технологій

3.

Рева Марія Вікторівна

ЕП-29, спец. економіка підприємства

ІV місце, 18,5 б.

Донецький гірничий технікум ім. Є.Т.Абакумова

4.

Гончарова Ірина Андріївна

гр. 1Д-07, 3 курс, спец. діловодство

 

ІІІ місце, 20,5 б.

 

 

ПЕДАГОГІЧНІ УЧИЛИЩА

 

КВНЗ «Макіївське педагогічне училище»

1.

Ануфрієва Ольга Ігорівна

4 курс, 42 група, спец. початкове навчання

І місце, 26,5 б.

Красноармійське педагогічне училище

2.

Соколова Вікторія Олегівна

гр. 11-Ш

ІІІ місце, 21,5 б.

Донецький педагогічний коледж

3.

Козак Альбіна Юріївна

32 гр., спец. початкова освіта

ІІ місце, 26 б.

4.

Калініченко Даря Сергіївна

22 гр., спец. початкова освіта

ІV місце, 20 б.