Студентська сторінка

Студентська сторінка

5.05.2009 День філологічного факультету 2009

      Травень – місяць приємний і водночас напружений: припікає весняне сонечко, і це означає, що настає пора посиленої підготовки до сесії, відпрацювання пропущених пар, частіших візитів до бібліотеки і до наукового керівника… Але не для студентів нашої спеціальності! Тому що днями і ночами вони готуються до найграндіознішого свята – Дня філологічного факультету!
      І 5 травня, нарешті, було підбито підсумок наполегливої праці!
     Розпочалося свято вступним словом Анатолія Панасовича Загнітка, який привітав увесь загал прикладників з приємною для кожного студента подією. Катерина Чудінова і Ольга Усенко представили черговий «казковий» номер газети «Прикладник», над яким цього разу ретельно попрацювали і викладачі спеціальності!
     Уже традиційно в День філфаку відзначено студентів-прикладників, які за рік досягли успіхів у науці: взяли участь у конференціях, надрукували наукові статті з проблем прикладної лінгвістики. Цього року викладачі виділили сім студентів – Ольгу Савчук, Олену Милостну, Тетяну Кітаєву, Івана Коненка, Ігоря Селіщева, Марину Ковальову та Інну Сахарук. Приємним сюрпризом для них стало нагородження підручниками з комп’ютерної лінгвістики.

     Кульмінацією та найочікуванішою частиною свята став показ відеороликів.
    Цього року викладачами «Прикладної лінгвістики» було оголошено конкурс на найкращий інформаційно-науковий фільм про студентське життя, переможці якого отримають дуже привабливе заохочення – автоматичне складання іспитів з певних дисциплін. Звичайно, студенти кожного курсу докладали усіх зусиль для того, щоб здобути перемогу, але, за правилами змагання, лідер мав бути тільки один.  Перше місце здобули студенти другого курсу, які продемонстрували відеоролик із оригінальною науковою частиною, яка містила історію спеціальності, яскраві кадри з життя університету, зокрема групи ПЛ-07. Цей фільм вийшов насправді агітаційним, таким, який можна сміливо демонструвати абітурієнтам! Друге місце у конкурсі – у дебютантів, студентів першого курсу, які ще не встигли забути безсонні ночі перед вступними випробуваннями, інформаційний бюлетень «Правила вступу до Донецького національного університету» та черги до приймальної комісії. Все це, а також найзмістовніше інтерв’ю з  Анатолієм Панасовичем Загнітком,  ми побачили у їхній роботі. На третій сходинці кіно змагання опинилися студенти третього курсу, які ілюстрували всі таємні боки студентського життя: підйом о шостій ранку, поїздки  в автобусах, довготривалі лекції, смачний обід у фаст-фуді, години в бібліотеці, а також те, як студенти «викручуються» з цих складних ситуацій. Сподіваємося, головні герої фільму не дуже постраждають від розкриття їх маленьких секретів. Студенти четвертого курсу отримали грамоту за найоригінальніше бачення повсякденного життя «Прикладної лінгвістики». Тепер ми знаємо, що для них найпопулярнішим місцем в університеті є бібліотека!
     Студенти п’ятого курсу попри те, що не брали участі у конкурсі фільмів, не могли прийти на свято без подарунка. Вони продовжили традицію нагороджувати викладачів «Прикладної лінгвістики» дипломами із присвоєнням дотепного та влучного звання, як, наприклад, «Пан Конгеніальність 2009» – Анатолій Панасович Загнітко, «Полум’яна Діва 2009» – Жанна Володимирівна Краснобаєва-Чорна, «Пані Інтелігентність» – Важеніна Олена Григорівна, «Рятівник 2009»  – Бойко Катерина Анатоліївна, «Пані Душка 2009» – Домрачева Ірина Романівна, «Леді Всезнайка 2009» – Ситар Ганна Василівна, «Real man» – Данилюк Ілля Григорович, «Agent 007» – Вінтонів Михайло Олексійович, «Міс посмішка 2009» –  Путіліна Оксана Леонідівна.
    Закінчився день філологічного факультету неформальним спілкуванням із викладачами за святковим столом і казковим концертом у головному корпусі ДонНУ.
     Із нетерпінням чекаємо на наступне свято, яке, безсумнівно, подарує величезну кількість позитивних емоцій та несподіванок!


Студентка ІІІ курсу Катерина Чудінова